Probleme diverse S: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-a afișat o versiune intermediară efectuată de același utilizator) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
!Denumire exercițiu | !Denumire exercițiu | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[3938 - Generatoare]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[3205 - Calc Funct]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[1307 - Siruri 1]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[1664 - Palindrom Ciclic]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0996 - Div 3]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0988 - Prime]] | ||
|- | |||
|[[0994 - Fibo Verif 1]] | |||
|- | |||
|[[1001 - Rotund]] | |||
|- | |||
|[[4255 - Rotire Secvente]] | |||
|- | |||
|[[4256 - Oglindire Secvente]] | |||
|- | |||
|[[1828 - Inlocuire 4]] | |||
|- | |||
|[[4249 - Inlocuire Cmmdc Oglindit]] | |||
|- | |||
|[[4250 - Inlocuire 10]] | |||
|- | |||
|[[4252 - Matrice 11]] | |||
|- | |||
|[[4254 - Matrice 12]] | |||
|- | |||
|[[0915 - Elim Palindrom]] | |||
|- | |||
|[[0914 - Half Sort 1]] | |||
|- | |||
|[[0987 - Matrice 4]] | |||
|- | |||
|[[0991 - Matrice 5]] | |||
|- | |||
|[[2659 - Split Text]] | |||
|- | |||
|[[2817 - Identice 4]] | |||
|- | |||
|[[2842 - Triplete 1]] | |||
|- | |||
|[[2811 - Triplete]] | |||
|- | |||
|[[2343 - Bec]] | |||
|- | |||
|[[3198 - Optimize]] | |||
|- | |||
|[[3343 - Patrat Magic 3]] | |||
|} | |} |