Interclasare: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
(Created page with "{| class="wikitable sortable" |+ !Denumire exercițiu |- | |- | |- | |- | |- | |- | |}") |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-a afișat o versiune intermediară efectuată de un alt utilizator) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
!Denumire exercițiu | !Denumire exercițiu | ||
|- | |- | ||
| | |[[0241 - Interclasare]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[0250 - Interclasare 1]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[0251 - Interclasare 2]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[0284 - Interclasare 3]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[0530 - Multimi 1]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[3842 - Perechi 6]] | ||
|- | |||
|[[0242 - Interclas M]] | |||
|- | |||
|[[2668 - Comun]] | |||
|- | |||
|[[3974 - IRDDS]] | |||
|- | |||
|[[3960 - Intersectie Siruri]] | |||
|- | |||
|[[3794 - Interclas No Memory 1]] | |||
|} | |} |