Operatori și expresii: Difference between revisions
Cosmin.SABO (talk | contribs) No edit summary |
Tita Marian (talk | contribs) Am adaugat denumirea problemei |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|[[0813 - Globuri]] | |[[0813 - Globuri]] | ||
|- | |||
!3178 - Copii2 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 16:33, 28 December 2022
| Denumire exercițiu |
|---|
| 0939 - sum00 |
| 0941 - Urare |
| 1258 - scadere2 |
| 1260 - asii |
| 1273 - uciv |
| 0813 - Globuri |
| 3178 - Copii2 |