Operații cu liste simplu înlănțuite: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
m (am adaugat 6 probleme in categoria Operatii cu liste simplu inlantuite) |
(Am terminat adaugarea intregii liste de probleme de pe pbinfo din categoria "Operatii cu liste simplu inlantuite") |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
|[[4166 – FlșiDublu]] | |[[4166 – FlșiDublu]] | ||
|- | |||
|[[1168 – FAdăugare la listă]] | |||
|- | |||
|[[1169 – FAfișare listă]] | |||
|- | |||
|[[1172 – FListă Numărare]] | |||
|- | |||
|[[1174 – FListă Numărare2]] | |||
|- | |||
|[[1173 – FListă Numărare1]] | |||
|- | |||
|[[1175 – FListă Suma]] | |||
|- | |||
|[[1170 – FAdăugare Înainte Listă]] | |||
|- | |||
|[[3789 – FListă Oglindire]] | |||
|- | |||
|[[1171 – FȘterge Primul Din Listă]] | |||
|- | |||
|[[1176 – FListă Ștergere]] | |||
|- | |||
|[[1177 – FListă Ștergere1]] | |||
|- | |||
|[[1178 – FListă Ștergere2]] | |||
|- | |||
|[[1179 – FListă Interclasare]] | |||
|- | |||
|[[1180 – FListă Interclasare1]] | |||
|- | |||
|[[1181 – FListă Interclasare2]] | |||
|- | |||
|[[1182 – FListă Interclasare3|1182 - FListă Interclasare3]] | |||
|- | |||
|[[2563 – FAdCresc]] | |||
|- | |||
|[[1476 – FSortare]] | |||
|- | |||
|[[1256 – FListă Ver Palindrom]] | |||
|- | |||
|[[2198 – Elimin Prime]] | |||
|- | |||
|[[2844 – Circular List Insert]] | |||
|- | |||
|[[3527 – FȘterge Duplicate]] | |||
|- | |||
|[[2847 – List]] | |||
|} | |} |