Probleme elementare cu grafuri neorientate: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
Ionut (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
|[[0430 - Izolate]] | |[[0430 - Izolate]] | ||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[]] |
Versiunea de la data 21 ianuarie 2023 07:38
Denumire exercițiu |
---|
0412 - Adiacenta |
0414 - ListaVecini |
0416 - Grade |
0430 - Izolate |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |