Probleme diverse de programare dinamică: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
(Created page with "{| class="wikitable sortable" |+ !Denumire exercițiu |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |}") |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
|+ | |+ | ||
!Denumire exercițiu | !Denumire exercițiu | ||
|- | |||
|[[0385 - SumTri]] | |||
|- | |||
|[[0386 - SumTri1]] | |||
|- | |||
|[[3259 - SumTri_XI]] | |||
|- | |||
|[[3256 - Livada_XI]] | |||
|- | |||
|[[0394 - Cladire2]] | |||
|- | |||
|[[0433 - Cladire3]] | |||
|- | |||
|[[1384 - Cladire5]] | |||
|- | |||
|[[0395 - Comori]] | |||
|- | |||
|[[0432 - Taxe]] | |||
|- | |||
|[[3245 - Pion1]] | |||
|- | |||
|[[3346 - Pastelee]] | |||
|- | |||
|[[3579 - S_maxim]] | |||
|- | |||
|[[2639 - Radiera]] | |||
|- | |||
|[[0396 - SCLM]] | |||
|- | |||
|[[3216 - Descdiv]] | |||
|- | |||
|[[2528 - Lungime Subsir Comun Maximal]] | |||
|- | |||
|[[0397 - Plopi1]] | |||
|- | |||
|[[3881 - Best Sum2]] | |||
|- | |||
|[[1597 - Vizita]] | |||
|- | |||
|[[2086 - SCLMprime]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[]] | ||
Linia 14: | Linia 302: | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|} | |} |
Versiunea de la data 3 ianuarie 2023 19:29
Denumire exercițiu |
---|
0385 - SumTri |
0386 - SumTri1 |
3259 - SumTri_XI |
3256 - Livada_XI |
0394 - Cladire2 |
0433 - Cladire3 |
1384 - Cladire5 |
0395 - Comori |
0432 - Taxe |
3245 - Pion1 |
3346 - Pastelee |
3579 - S_maxim |
2639 - Radiera |
0396 - SCLM |
3216 - Descdiv |
2528 - Lungime Subsir Comun Maximal |
0397 - Plopi1 |
3881 - Best Sum2 |
1597 - Vizita |
2086 - SCLMprime |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]]
|