Probleme diverse SDN: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
(Created page with "{| class="wikitable sortable" |+ !Denumire exercițiu |- | |- | |- | |- | |- | |- | |}") |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-a afișat o versiune intermediară efectuată de un alt utilizator) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
!Denumire exercițiu | !Denumire exercițiu | ||
|- | |- | ||
| | |[[0923 - Fractii Max]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[0922 - Puncte]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[1013 - Aniversari]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[2568 - Cub Prim]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[3975 - Intervale AB]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[3481 - Sort Div]] | ||
|- | |||
|[[3164 - Q Clasa]] | |||
|- | |||
|[[3187 - RATC2]] | |||
|- | |||
|[[2802 - Clasa]] | |||
|- | |||
|[[1460 - Serbare]] | |||
|- | |||
|[[2004 - Ore]] | |||
|- | |||
|[[2736 - Baza de Date]] | |||
|- | |||
|[[3146 - Sort 4]] | |||
|- | |||
|[[1700 - Produs Matrice Rara]] | |||
|- | |||
|[[1323 - Matrice Rara]] | |||
|- | |||
|[[1506 - Serbare 1]] | |||
|- | |||
|[[2054 - Joc 7]] | |||
|- | |||
|[[3386 - Serbare 3]] | |||
|- | |||
|[[3437 - Datorii 1]] | |||
|} | |} |