Cifrele unui număr: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
|[[871 - Inlocuire2]] | |[[871 - Inlocuire2]] | ||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 ianuarie 2023 07:20
Denumire exercițiu |
---|
3979 - suma37 |
3932 - stergeZerouri |
4212 - IncCifPare |
2660 - produsprimeledouacifre |
360 - cifra |
871 - Inlocuire2 |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |
[[]] |