Backtracking in plan: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
(Created page with "{| class="wikitable sortable" |+ !Denumire exercițiu |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |}") |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 2 versiuni intermediare efectuate de alți 2 utilizatori) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
!Denumire exercițiu | !Denumire exercițiu | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0342 - Soarece]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0343 - Soarece 1]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[1332 - Traseu Cal]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[2244 - Traseu Cal Max]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0329 - Bila]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[4000 - Alpinist]] | ||
|- | |||
|[[4004 - Alpinist 1]] | |||
|- | |||
|[[0937 - Hercule]] | |||
|- | |||
|[[4011 - Mos Craciun XI]] | |||
|- | |||
|[[4012 - Matrix XI]] | |||
|- | |||
|[[0337 - Saritura Calului]] | |||
|- | |||
|[[1518 - Sudoku]] | |||
|} | |} |