Cifrele unui număr: Difference between revisions
No edit summary |
Bogdan.Pop (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|[[871 - Inlocuire2]] | |[[871 - Inlocuire2]] | ||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|- | |||
|[[]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 07:20, 21 January 2023
| Denumire exercițiu |
|---|
| 3979 - suma37 |
| 3932 - stergeZerouri |
| 4212 - IncCifPare |
| 2660 - produsprimeledouacifre |
| 360 - cifra |
| 871 - Inlocuire2 |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |
| [[]] |