Geometrie: Difference between revisions
SalajanPaul (talk | contribs) No edit summary |
SalajanPaul (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|[[2387 - mosia_1]] | |[[2387 - mosia_1]] | ||
|- | |||
|[[1977 - parcele]] | |||
|- | |||
|[[2125 - piscina]] | |||
|- | |||
|[[3004 - links]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 16:05, 20 January 2023
| Denumire exercițiu |
|---|
| 2751 - BBSecurity |
| 2387 - mosia_1 |
| 1977 - parcele |
| 2125 - piscina |
| 3004 - links |