Sume, produse, numărări: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
mFără descriere a modificării |
m (am adaugat inca 6 probleme in lista) |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
|[[0102 - Suma cifre zeci și unități]] | |[[0102 - Suma cifre zeci și unități]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0103 - Arie curte]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0175 - Capete și picioare animele]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0176 - Număr animale]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0182 - Arie și volum cub]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[0209 - Eliminare cifră]] | ||
|- | |||
|[[0460 - Calcul timp]] | |||
|} | |} |