Geometrie: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
|[[2387 - mosia_1]] | |[[2387 - mosia_1]] | ||
|- | |||
|[[1977 - parcele]] | |||
|- | |||
|[[2125 - piscina]] | |||
|- | |||
|[[3004 - links]] | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 20 ianuarie 2023 16:05
Denumire exercițiu |
---|
2751 - BBSecurity |
2387 - mosia_1 |
1977 - parcele |
2125 - piscina |
3004 - links |