Generarea unor șiruri: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
|[[0255 - Termen n din sirul Fibonacci]] | |[[0255 - Termen n din sirul Fibonacci]] | ||
|- | |||
|[[0256 - Verificare termen sir Fibonacci]] | |||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|} | |} |
Versiunea de la data 31 decembrie 2022 13:53
Denumire exercițiu |
---|
0255 - Termen n din sirul Fibonacci |
0256 - Verificare termen sir Fibonacci |
[[]] |