Operatori și expresii: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
(Created page with "* 0939 - sum00 * 0941 - Urare * 1258 - scadere2 * 1260 - asii * 1273 - uciv * 0813 - Globuri") |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
! | |||
|- | |||
| [[0939 - sum00]] | |||
|- | |||
|[[0941 - Urare]] | |||
|- | |||
|[[1258 - scadere2]] | |||
|- | |||
|[[1260 - asii]] | |||
|- | |||
|[[1273 - uciv]] | |||
|- | |||
|[[0813 - Globuri]] | |||
|} |