Operații cu liste dublu înlănțuite: Diferență între versiuni
De la Universitas MediaWiki
(Created page with "{| class="wikitable sortable" |+ !Denumire exercițiu |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |- |[[]] |}") |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
!Denumire exercițiu | !Denumire exercițiu | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[4173 - FLdi Cauta]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[4175 - FLdiAd Inainte]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[4176 - FLdiAd Dupa]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[3740 - FAdaugare Final LLDI]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[3743 - FAdaugare Inceput LLDI]] | ||
|- | |- | ||
|[[]] | |[[3750 - FInserare Inainte Q]] | ||
|- | |||
|[[3751 - FInserare Dupa Q]] | |||
|- | |||
|[[3782 - FSterge Q]] | |||
|- | |||
|[[3783 - FSterge After Q]] | |||
|- | |||
|[[3787 - FPalindrom]] | |||
|} | |} |